Зменшена ціна! Ліф у м'якій чашці Victoria від Gorsenia Збільшити
Ліф у м'якій чашці Victoria від Gorsenia Ліф у м'якій чашці Victoria від Gorsenia Ліф у м'якій чашці Victoria від Gorsenia Ліф у м'якій чашці Victoria від Gorsenia
Ліф у м'якій чашці Victoria від Gorsenia

М'який бюстгальтер Gorsenia Victoria K378

Gorsenia Gorsenia

Новий

890 грн.

1 047 грн.

-15%

Швидке замовлення

М'який бюстгальтер Victoria від багатьох улюблених польських брендів Gorsenia . Бюстгальтер виконаний з високоякісної мікрофібри та розкішного гіпюру білого білого кольору. Витончено піднімає, округляє та збирає груди до центру. Ідеальний для любителів зменшувати візуально груди. Погруддя дуже романтичне і чарівне, при цьому абсолютно комфортне.

Спідня білизна Gorsenia

Б юстгальтери Gorsenia відшивається в Польщі протягом понад 50 років з акцентом на бюстгальтери для великих грудей. Тісно і давно співпрацюючи з цим брендом, ми сміливо стверджуємо - спідня білизна Gorsenia – прекрасний вибір власниць розкішних грудей. Нижня білизна Gorsenia відмінно підтримують груди, надаючи їй звабливу форму, незалежно від природної форми та пружності великих грудей. З розмірним рядом нижньої білизни Gorsenia , а саме від чашки D до M, складно конкурувати з іншими польськими брендами. Якщо у вас великі або дуже великі груди і ви розглядаєте бюстгальтери в середній ціновій категорії, то ліфчики Gorsenia – ваш вибір. Свої колекції білизни Gorsenia поділяє на Весна-Літо та Осінь-Зима, крім того, є базова колекція в білому, чорному та бежевому кольорах доступна протягом усього року. У кожній колекції спідньої білизни Gorsenia присутні ліфи пуш-ап, балконет, з м'якою, твердою та напівтвердою чашкою, зі знімними бретелями. Відносно недавно у продаж надійшли сорочки Gorsenia . Окремо хочеться підкреслити бюстгальтери балконет на великі груди Gorsenia , що надають неймовірно звабливу форму. Бюстгальтер для великих грудей зі знімними бретелями свого роду рідкість, але і тут Gorsenia є що вам запропонувати. Польща здавна славиться великою кількістю виробничих потужностей у сфері нижньої білизни та одягу, польській якості довіряють далеко за кордоном, і не дивно, що нижня білизна Gorsenia доступна в багатьох західних інтернет магазинах.

Ще немає відгуків.

Написати відгук