Brazerie (Бразері) – єдина мережа бутіків спідньої білизни та купальників на великі груди в Україні. Тільки у нас Ви отримаєте професійний підбір бюстгальтерів (брафіттинг) з урахуванням особливостей Ваших грудей. Індивідуальний підхід, орієнтований на Ваші потреби, – найважливіша цінність нашої компанії.

Компанія Brazerie заснована у 2010 році. Наші магазини представлені у наступних містах.


Київ
Адреса 1: вул. Велика Васильківська 86
Адреса 2: ТРЦ Lavina, вул.Берковецька 6Д


Як все починалося?


То був 2010 р. Україна. Час, коли гарна спідня білизна і великі груди були несумісними поняттями.


Знайти бюстгальтер на великі груди можна було лише на зарубіжних сайтах чи на місцевих ринках.

Український рітейл обходив стороною нішу нижньої білизни плюс сайз, вважаючи її дрібною та неперспективною. При цьому Україна завжди славилася неповторною жіночою красою (навіть серед інших слов'янських націй), у тому числі завдяки «особливим округлостям».

Brazerie - мережа магазинів нижньої білизни та купальників, що поклала кінець епохи "бідного асортименту" білизняної та пляжної продукції на великі груди в 2010р. Достаток кольорів і форм, від рідкісного 60-го обсягу пояса до величного 115-го, від чашки D (4-ий розмір) до N (16-ий розмір), різноманітність західних брендів. Все це було, як сніг на голову пишногрудих українок, непідготовлених до такого вибору.

А чи знаєте Ви, що підбір бюстгальтера з урахуванням не тільки розмірів, а й форми грудей називається бра-фіттингом і є методикою, яка застосовується на Заході? З появою Brazerie – ця методика стала доступною і в Україні.

На сьогоднішній день компанія Brazerie налічує понад 14 000 клієнтів в одному тільки Києві, які регулярно відвідують наші магазини та понад 37 000 клієнтів по всій Україні, включаючи онлайн-покупців.

Наші реквізити.

Найменування організації: ФОП Бєкєшев Р.Р.

Код отримувача: 3019223816

Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк»

Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA693052990000026002046807893

Адреса: вул. Велика Васильківська 86, м. Київ