Робота в мережі бутіків БРАЗЕРІ.

Запрошуємо до співпраці власниць розкішного розміру погруддя у містах Київ та Одеса на наступні вакансії: консультант-стиліст та фотомодель.

Робота консультантом-стилістом

Ретельний підбір консультантів-стилістів для роботи в мережі бутиків Бразері – один із секретів нашого успіху. Вимоги – високі, оплата – відповідна. Розглядаємо винятково серйозних кандидаток на тривалий термін.

Вимоги.

Досвід : практичний досвід грамотного продажу у сфері реалізації товарів або послуг від 2-х років. Наявність адміністраторського досвіду є переважною.
Обов'язкові якості: висока працездатність; бажання і здатність зробити внесок у розвиток організації, вміння налагоджувати продуктивний діалог з людьми; пристрасть до гарної спідньої білизни, грамотна мова, уважність до дрібниць, високий рівень ініціативності.

Надсилайте свої резюме на resume@brazerie.com.ua

Робота фотомоделлю

У вас завидна статура, ви чудово виходите на фотографіях і любите гарну спідню білизну? Якщо «Так», то ми із задоволенням запросимо вас на чергову фотосесію спідньої білизни та купальників на великі груди від світових виробників.

Вимоги.

Вік : 18-35 років Зріст: від 165 см
Параметри : груди від чашки G і більше; різниця між обхватом талії та стегон від 30 см і більше (фігура на кшталт пісочного годинника ідеально підходить). Наявність незначних шрамів на тілі або розтяжок, а також відсутність досвіду позування перед камерою є допустимою.

Надсилайте інформацію про себе на resume@brazerie.com.ua вказавши місто проживання, вік, вагу, зріст, параметри тіла та розмір погруддя. Обов'язково прикріпіть кілька фото, за якими можна оцінити вашу статуру (фото в білизні/купальнику, припустимо за типом селфі)