Зменшена ціна! Сріблястий балконет на великі груди Starstruck від Curvy Kate Збільшити
Сріблястий балконет на великі груди Starstruck від Curvy Kate Сріблястий балконет на великі груди Starstruck від Curvy Kate Сріблястий балконет на великі груди Starstruck від Curvy Kate Сріблястий балконет на великі груди Starstruck від Curvy Kate Сріблястий балконет на великі груди Starstruck від Curvy Kate
Сріблястий балконет на великі груди Starstruck від Curvy Kate

Бюстгальтер балконет Curvy Kate Starstruck CK10106 Black/Silver

Curvy Kate Curvy Kate

Новий

1 071 грн.

1 784 грн.

-40%

Швидке замовлення

Розкішний, надійний, ефектний... Список переваг балконету Starstruck від Curvy Kate можна продовжувати ще й ще. Ця модель прийшла на зміну легендарному StarLight. Його доопрацювали та покращили - на радість усім любителькам балконетів. Щільні чашки Starstruck піднімають погруддя і надійно утримують його протягом усього дня. При цьому вам супроводжує відчуття повного комфорту: форма кісточок та лекала бюстика створені спеціально для пишних форм. За всієї практичності погруддя хочеться виділити і його неймовірний дизайн. Темна срібляста тканина, вкрита чорним мереживом, грає відтінками сірого та синього. На перемичці – краплеподібний виріз. Сам малюнок мережива незвичайний, що нагадує луску по краю. Назва StarStruck у перекладі з англійської означає "Зоряна хвороба". І, скажімо по правді, не складно "захворіти" на неї, коли на вас така білизна. Трусики - високі бразилійки, точно під стать ліфчику. Спереду щільні, а ззаду – ажурні, зі складним мереживним малюнком. До них додаються і підтяжки для панчох, що перетворюють комплект білизни на еротичний наряд. Втім, ви можете будь-якої миті відстебнути їх і приберегти для особливого випадку.

Нижня білизна та купальники Curvy Kate

Торгова марка Curvy Kate заснована в 2009 році у Великій Британії, спеціалізується на пошитті бюстгальтерів та купальників для великих грудей, а точніше, від чашки D до K. Ми допомагаємо фігуристим дівчатам почуватися чудово – гасло фірми Curvy Kate . Колектив фірми дуже педантично підходить до питання підтримки великих грудей і доводить, що великі груди виглядають чудово у професійно створеному бюстгальтері або купальнику. Нижня білизна Curvy Kate , а також купальники для великих грудей, перш ніж потрапити в масове виробництво, тестується на дівчатах з великими натуральними грудьми. І тільки кращі моделі виробів у плані дизайну, комфорту та підтримки грудей, що забезпечується, потраплять у чергову колекцію Curvy Kate . Бюстгальтери та купальники великих розмірів Curvy Kate не тільки забезпечують надійну підтримку грудей, але й надають гарної форми великих грудей, тим самим підкреслюючи ваше додавання. У кожній колекції спідньої білизни та купальників Curvy Kate незалежно від специфічності вашого смаку, ви обов'язково знайдете щось до душі. Яскраві принти, класичні забарвлення, різний ступінь відкритості, тканини та матеріали різної щільності – лише деякі характеристики, що підкреслюють різноманітність асортименту фірми. Кожна модель, чи то ліфчика, чи купальника з великою чашкою, несе в собі відображення почерку компанії Curvy Kate без будь-якого натяку на вік майбутніх покупниць, з акцентом на сучасний стиль. На відміну від інших виробників спідньої білизни на великі груди для підвищення впізнаваності бренду Curvy Kate не вкладається лише у стандартні рекламні засоби. Щороку в різних куточках світу Curvy Kate проводить конкурс під назвою Star in a Bra, в якому будь-яка володарка з великими грудьми може взяти участь. З вас лише фото в нижній білизні, а решта визначить хід голосування. Переможниця отримує річний договір як модель Curvy Kate , що означає пристойний оклад та ненудну роботу протягом року. Весь смак у тому, що моделі Curvy Kate це дівчата без модельного минулого, так що у вас всі шанси! Більш того Curvy Kate є соціально активною компанією, що підтримує прямий зв'язок з кінцевими споживачами за допомогою соціальних мереж.

Ще немає відгуків.

Написати відгук