Чорний бюстик-топ без кістки Unwind від Curvy Kate Збільшити
Чорний бюстик-топ без кістки Unwind від Curvy Kate Чорний бюстик-топ без кістки Unwind від Curvy Kate Чорний бюстик-топ без кістки Unwind від Curvy Kate Чорний бюстик-топ без кістки Unwind від Curvy Kate Чорний бюстик-топ без кістки Unwind від Curvy Kate Чорний бюстик-топ без кістки Unwind від Curvy Kate Чорний бюстик-топ без кістки Unwind від Curvy Kate
Чорний бюстик-топ без кістки Unwind від Curvy Kate

Бюстгальтер без кістки Curvy Kate Unwind CK-CK011110 Black

Curvy Kate Curvy Kate

Новий

1 330 грн.

Швидке замовлення

Британський сюрприз для всіх, хто втомився від бюстгальтерів на кості. Революційна новинка Unwind від Curvy Kate , яка перемогла гравітацію! Бюстгальтер тримає без кістки навіть найбільші груди. І при цьому він виглядає модно, актуально та трендово! Зовсім не таким, яким ми звикли бачити бюстик без кісточки. Це - свого роду бралет з оригінальним поясом та невеликим трикутним вирізом посередині. А в комплект можна придбати собі чудові трусики шортики. Ми рекомендуємо цю новинку цінителькам комфорту. Адже Unwind з англійської – "відпочивати". І це якнайкраще передає суть бюстика.

Доставка ПО ВСІМ СВІТІ

  • Нова Пошта (для України)
  • Кур'єрська служба (по світу)

Терміни доставки

  • Термін доставки по Україні 2-3 дні
  • Термін доставки по світу 5-7 днів

Оплата

  • Оплата при отриманні (тільки Україна)
  • Кредитною карткою будь-якого банку
  • Переказ карту ПриватБанк

Повернення та обмін.

  • Зміняємо розмір, що не підійшов.
  • Щоб уникнути обмінів, рекомендуємо проконсультуватися з нашими брафітерами перед замовленням.
  • Повернення протягом 14 днів.

Нижня білизна та купальники Curvy Kate

Торгова марка Curvy Kate заснована в 2009 році у Великій Британії, спеціалізується на пошитті бюстгальтерів та купальників для великих грудей, а точніше, від чашки D до K. Ми допомагаємо фігуристим дівчатам почуватися чудово – гасло фірми Curvy Kate . Колектив фірми дуже педантично підходить до питання підтримки великих грудей і доводить, що великі груди виглядають чудово у професійно створеному бюстгальтері або купальнику. Нижня білизна Curvy Kate , а також купальники для великих грудей, перш ніж потрапити в масове виробництво, тестується на дівчатах з великими натуральними грудьми. І тільки кращі моделі виробів у плані дизайну, комфорту та підтримки грудей, що забезпечується, потраплять у чергову колекцію Curvy Kate . Бюстгальтери та купальники великих розмірів Curvy Kate не тільки забезпечують надійну підтримку грудей, але й надають гарної форми великих грудей, тим самим підкреслюючи ваше додавання. У кожній колекції спідньої білизни та купальників Curvy Kate незалежно від специфічності вашого смаку, ви обов'язково знайдете щось до душі. Яскраві принти, класичні забарвлення, різний ступінь відкритості, тканини та матеріали різної щільності – лише деякі характеристики, що підкреслюють різноманітність асортименту фірми. Кожна модель, чи то ліфчика, чи купальника з великою чашкою, несе в собі відображення почерку компанії Curvy Kate без будь-якого натяку на вік майбутніх покупниць, з акцентом на сучасний стиль. На відміну від інших виробників спідньої білизни на великі груди для підвищення впізнаваності бренду Curvy Kate не вкладається лише у стандартні рекламні засоби. Щороку в різних куточках світу Curvy Kate проводить конкурс під назвою Star in a Bra, в якому будь-яка володарка з великими грудьми може взяти участь. З вас лише фото в нижній білизні, а решта визначить хід голосування. Переможниця отримує річний договір як модель Curvy Kate , що означає пристойний оклад та ненудну роботу протягом року. Весь смак у тому, що моделі Curvy Kate це дівчата без модельного минулого, так що у вас всі шанси! Більш того Curvy Kate є соціально активною компанією, що підтримує прямий зв'язок з кінцевими споживачами за допомогою соціальних мереж.

Ще немає відгуків.

Написати відгук