Різновиди, типи, види бюстгальтерів

Різновиди, типи, види бюстгальтерів.

1) ДЕМІ бюстгальтер, половинчасті (demi-cup, half cup) - прикриває 1/2 - 3/4 грудей, надаючи їй більш сексуальний вигляд. Поряд з тим, що половинчасті ліфи є стильними, вони відмінно підтримують груди. Як правило, верхня межа демі чашки розташовується 2.5 см вище сосків. Більшість демі ліфів пошиті так, що вони трохи зближують груди один до одного, таким чином, запобігаючи "випинанню" грудей з боків. Цей вид ліфів підходить як молодим дівчатам, так і тим, хто має відносно пружні груди. Такі ліфи підходять під одяг із низьким переднім вирізом.


2) БАЛКОНЕТ (balconette, balconnet) - це різновид демі бюстгальтера, але тільки балконет покриває меншу поверхню грудей, ніж демі. Досить часто можна зустріти випадки, коли виробники бюстгальтерів називають бюстгальтером балконетом, у той час як бюстгальтер за своєю будовою не відноситься до виду "балконет". Тож не дайте себе заплутати. Справжній балконет зверху підрізаний горизонтально. У балконет бюстгальтерах зазвичай є тонкі прокладки для візуального ефекту (груди будуть виглядати високо і трохи більше, ніж вона є насправді).


3) Бюстгальтери з ПОВНОЮ ЧАШКОЮ, ЗАКРИТІ (full cup) – покриває практично всі груди і забезпечують більшу підтримку грудей, ніж бюстики з демі чашкою. Бюстгальтери з такою чашкою (найчастіше з обмеженим вибором кольорів), як ви, напевно, помітили, домінують на ринку України над іншими різновидами бюстгальтерів великих розмірів.


4) Бюстгальтер З ВИРІЗОМ (plunge bra) – такий бюстгальтер ідеальним підійде під одяг з низькою передньою посадкою, так як між чашками такого ліфчика сполучна матерія підрізана таким чином, щоб якнайбільше продемонструвати улоговину між грудей.


5) Безшовні бюстгальтери (seamless bra) - чашки таких бюстиків не містять швів (у той час як інші частини бюстгальтера можуть мати шви). Безшовні бюстгальтери можуть бути як із кісточкою, так і без неї. Ті, що з кісточкою підтримують груди краще ніж безшовні бюстгальтери без кісточки. Безшовні бюстгальтери виглядають елегантно, підходять під будь-який вид одягу, особливо в обтяжку. Безшовні бюстгальтери не мають виступів, тобто чашки мають гладкі поверхні.

Безшовні бюстгальтери можуть бути матер'яними, двома матер'яними, можуть бути як зі вставкою, так і без неї.

Якщо у вас страх того, що ваші затверділі соски можуть дати себе знати через бюстгальтер і одяг, то рекомендуємо брати безшовний бюстгальтер зі вставкою. Так як одне матер'яні і навіть дві матер'яні чашки без вставки не зможуть надійно приховати ваші соски під собою.


6) Бюстгальтери З ШВАМИ (seemed bra, T-shirt bra) - чашки таких бюстгальтерів містять шви. Звичайно, бюстгальтер зі швами буде не найкращим вибором, якщо поверх бюстгальтера передбачається одягнути сукню або майку в обтяжку, але з погляду краси бюстгальтера зі швами не мають конкуренції. Чашки бюстгальтерів зі швами складаються із двох і більше частин. Бюстгальтери зі швами (особливо ті, що складаються із трьох частин) підтримують груди набагато краще, ніж формовані бюстгальтери.


7) ФОРМОВАНІ бюстгальтери (moulded bra) – це безшовні бюстгальтери, чашки яких зберігають форму, навіть коли бюстгальтер не одягнений на тіло. Так як розмір чашок має вже певний розмір (сформований), такий бюстгальтер може не завжди вам підійти. Припустимо, якщо у вас широкі груди, то формована чашка може не покрити всі ваші груди. Формовані бюстгальтери можуть бути одне матер'яними, двома матер'яними, можуть бути як зі вставкою, так і без неї.


8) Контурний бюстгальтер (contour bra) - типу формованого бюстгальтера, але тільки з більш твердою чашкою. Інша відмінність чашок контурного бюстгальтера від чашок формованого бюстгальтера полягає в тому, що контурний бюстгальтер завжди має кісточку та вставку усередині чашки. Якщо у вас одні груди значно більші за інші, то тоді контурний бюстгальтер для вас. Чашки контурного ліфчика не можна здавлювати і складати одна в іншу, інакше чашки можуть покритися «зморшками» і деформуватися.

9) Ліф ПУШ-АП (push-up) – конструкція чашок такого бюстгальтера підштовхує груди вгору та до центру, тим самим яскравіше виражаючи улоговину між грудьми. Спочатку такі бюстгальтери призначалися для маленьких - середніх грудей, проте сьогодні відомі бренди випускають пуш-апи і для пишногрудих. У чашках пуш-ап присутні вставки.


10) Ліфи з м'якою чашкою (soft cup bra) - такі бюстики не мають кісточки, можуть бути як зі вставками (поролон і.т.д.), так і без, чашки можуть бути як одне, так і двома матер'яними.

11) Бюстгальтери зі знімними бретелками. Даний вид бюстгальтерів може використовуватись як з бретельками, так і без.


12) ОДНЕ МАТЕРІЯНІ бюстгальтери. Складаються з одного шару матеріалу, і часто є просвічують.


13) ДВОХ МАТЕРЧАТІ бюстгальтери. Складаються з двох шарів матеріалу (зовнішній та внутрішній шари). Такі бюстики можуть бути як із вставкою (поролон і т.д.), так і без вставки.


14) Бюстгальтери з БІКОВОЇ ПІДТРИМКОЮ. Чашки таких бюстгальтерів забезпечені додатковою смугою матерії для запобігання вивалюванню грудей з боків.