Конкурс Curvy Kate Star in a Bra. Условия и требования.

Конкурс Star in a Bra від виробника нижньої білизни та купальників на великі груди Curvy Kate .

А ви чули про щорічний конкурс для фігуристих дівчат Star in a Bra, що проводиться відомою торговою маркою Curvy Kate ? Переможниця конкурсу отримує високооплачуваний річний контракт із модельним агентством плюс сайз у Великій Британії.

Починаючи з 20009 року бюстгальтери та купальники для великих грудей Curvy Kate радують власниць чашки бюста від четвертого розміру відмінною якістю, дизайном та формою. Нижня білизна Curvy Kate враховує всі нюанси, необхідні для комфортного носіння та приголомшливого зовнішнього вигляду. Достатня різноманітність моделей, величезний розмірний ряд. Вам обов'язково придивитись бюстгальтери Curvy Kate , представлені на сторінках нашого інтернет магазину. Правильно підібраний за розміром широкий пояс бюстгальтерів Curvy Kate здатний прийняти на себе вагу великих і навіть дуже великих грудей, а комфортні бретелі підкоригують загальну форму, не впиваючись у плечі. Купальники Curvy Kate мають ті ж переваги, що і бюстгальтери, тому що відшиваються в розмірах і за лекалами останніх.

Основна вимога до кандидаток – наявність великих грудей.

Заявки для участі приймаються від кандидаток, які відповідають таким вимогам.

  1. Вік від 21 року.
  2. Розмір грудей від 4 розміру та вище, тобто чашка D і більше.
  3. Відсутність зобов'язань за контрактом перед якимось модельним агентством.
  4. Наявність закордонного паспорта та при необхідності візи для подорожі до Великобританії та Європи.

Нижнее белье Curvy Kate Украина

Для участі в конкурсі на великі груди Star in a Bra необхідно надіслати:

  1. П'ять фотографій, з яких 3 фото на повний зріст і 2 фото верхньої частини тіла, у купальнику або спідній білизні. Фотографії, що пройшли цифрову обробку, з метою покращення вашого образу не приймаються. Рекомендується надати якісні фотознімки, зняті на мобільний телефон або фотокамеру. Використання білизни чи купальників Curvy Kate на фото буде плюсом.
  2. Інформація про себе як текст до 500 знаків. Як правило, кандидатки вказують в описі місто/країну, яку вони представляють, думку про продукцію Curvy Kate , про своє хобі та позитивні якості (англійською). Текст повинен бути ретельно продуманий і розташовувати себе голосуючих. Голосування проводиться на веб-сайті www.starinabra.com в режимі онлайн. Початок конкурсу активно висвітлюється у зарубіжних ЗМІ та соцмережах, тому голосуючих досить багато. Рекомендується залучити до голосування своїх друзів та знайомих з метою отримання більшої кількості голосів.

Відбір переможниці конкурсу на великі груди Curvy Kate проводиться у кілька етапів.

Вивчивши отримані заявки, відповідальні представники Curvy Kate обирають 25 кандидаток на участь (півфінал). На даному етапі оцінюється наскільки вдало зовнішність кандидатки відповідає позиціонуванню торгової марки спідньої білизни та купальників на великі груди Curvy Kate . Наявність великих грудей, приємні риси обличчя, чітка лінія талії на тлі сідниць, що виділяються, безсумнівно допоможуть пробитися в ряди півфіналісток. Іншими словами, фігура на кшталт пісочного годинника з великими грудьми має високий шанс на успіх. За результатами онлайн голосування та рішення журі Curvy Kate визначаються 10 фіналісток. Голосуючий має право на три голоси, які він може розподілити на власний розсуд серед трьох різних учасниць. Звичайно, краще, щоб кожен член вашої «групи підтримки» віддав один голос за вас, залишивши інші два невикористаними. Учасниці, які пройшли у фінальну десятку, будуть запрошені до Великобританії для спільної професійної фотосесії. Витрати на переліт, проживання та харчування оплачує Curvy Kate . Здорово, чи не так? Далі розпочнеться другий тур голосування, де голосуючий може віддати свій голос лише за одну учасницю. Переможниця визначається за максимальною кількістю голосів другого туру.

Призи переможниці та фіналісткам.

  1. Переможниці надається можливість укласти річний контракт із модельним агентством, отже, заробити чудові гроші, подорожуючи та позуючи перед камерою.
  2. 9 з 10 фіналісток, що залишилися, отримують безкоштовний комплект спідньої білизни Curvy Kate . Професійні фотографії зі спільної фотосесії фіналісток та певну популярність. Вперше на конкурсі Star in a Bra Україну представила киянка у 2015 році.

На жаль, пробитися у фінал їй не вдалося. Можливо це вийде у вас, адже недаремно кажуть, що Україна славиться найкрасивішими дівчатами у світі.