Нижня білизна для великих грудей

Нижня білизна для великих грудей

Великі груди будучи гордістю її володарки, потребують більш ретельної до себе уваги, як щодо догляду, так і щодо підбору спідньої білизни та одягу. У цій статті ми поговоримо про складнощі підбору спідньої білизни на великі груди. Відразу обмовимося, між нижньою білизною великих розмірів та нижньою білизною на великі груди є суттєва різниця. Перше не обов'язково має на увазі наявність великих грудей і частіше характеризує загальну комплекцію тіла, у той час як термін " нижня білизна для великих грудей " говорить саме за себе.

Парадоксально, але багато власниць великих грудей, не усвідомлюють, що такими є. Які груди вважаються великими? На заході великий прийнято вважати груди з чашкою погруддя DD (на нашому чашка E) і більше. Отже, якщо різниця між обхватом грудей та обхватом безпосередньо під грудьми становить 22 см і більше, то груди вважаються великими. Згідно зі світовою статистикою, 80% жінок мають бюстгальтери невірного розміру. Частими помилками при підборі бюстгальтерів на великі груди є: - підбір довжини пояса бюстгальтера більше необхідного - вибір чашки в розмірі менше необхідного Наслідком таких помилок є покупка бюстгальтера нездатного забезпечити гідну підтримку великих грудей і комфорт при носінні. Навіть незначне «вивалювання» грудей із чашки бюстгальтера говорить про малий розмір чашки, тоді як пояс бюстгальтера піднятий на спині у напрямку потилиці при затягнутих бретелях вказує на надто вільний пояс.

При підборі ліфчика на великі груди, важливо, щоб пояс щільно, але комфортно обтягував підгрудну частину, адже саме на пояс бюстгальтера припадає близько 80% підтримки грудей і лише 20% на бретелі. У 99% дівчат і жінок одна груди більше за іншу, і при виборі чашки бюстгальтера слід орієнтуватися на великі груди. Сумно, але при покупці нижньої білизни в магазинах, де передбачається наявність достатнього рівня знань у консультантів у підборі вірного розміру, найчастіше купується бюстгальтер, який краще сів із усіх наявних, хоча обраний розмір не відповідає вірному значенню. Подібне часто відбувається при пошуку нижньої білизни для великих грудей у звичайних магазинах білизни. Що робити? Довіритися професіоналам, які обов'язково знайдуться у спеціалізованих магазинах. Наприклад, в Україні купити бюстгальтери для великих грудей ви можете у магазині Бразері, який є першим та єдиним спеціалізованим магазином спідньої білизни та купальників на великі груди в Україні.

Професійно навчений персонал допомагає дівчатам і жінкам з великим бюстом придбати комфортну та гарну спідню білизну для великих грудей з 2010 року. І не важливо, купуєте ви безпосередньо відвідавши наш магазин або дистанційно, ви завжди можете розраховувати на високий рівень консультацій. Для онлайн покупців надається можливість обміняти придбану у нас спідню білизну для великих грудей або купальник, якщо розмір все ж таки не підійшов. Нашими клієнтками є володарки великого розміру грудей не лише з України, а й з усього СНД завдяки можливості відправляти замовлення за кордон.