Вибираємо бюстгальтер для великих грудей.

Вибираємо бюстгальтер для великих грудей.

Великі груди – це розкішно, великі груди – це жіночно, великі груди – це, зрештою, дар природи.

Великі груди є предметом заздрощів для одних, предметом захоплення для інших і предметом гордості для її власниць.

Однак поряд з очевидними плюсами, великі груди може бути тягарем і причиною тому є неправильно підібраний бюстгальтер.

Підбираючи бюстгальтер для великих грудей потрібно враховувати безліч нюансів, які відсутні при виборі бюстгальтера на маленькі – середні груди. Бюстгальтер для великих грудей має бути не лише красивим, а й комфортним. Комфортним бюстгальтером є правильно сконструйований та підібраний за розміром бюстгальтер.

Правильно сконструйований для великих грудей бюстгальтер НЕ може мати вузькі лямки та вузький пояс із цілком очевидних причин. Вузькі лямки, впиваючись у плечі, погіршують кровообіг, що у свою чергу викликає головний біль та оніміння в руках. Вузький пояс не здатний забезпечити надійну підтримку ваших грудей і як наслідок – болі у спині, які, у свою чергу, викликають цілу серію захворювань.

Відповідно до світової статистики 80% жінок носять бюстгальтер невірного розміру, як несвідомо, і усвідомлено. У цій статистиці ми переконалися й у своїй практики.

Ви постійно затягуєте бретелі? Ваші плечі падають уперед? Ваші груди вивалюється з бюстгальтера? Все це є наслідком неправильно вибраного розміру бюстгальтера. Найбільш частими помилками є розмір пояса на розмір більший за необхідний і розмір чашки на розмір (а іноді і більше) менший за необхідний. Великі груди потребують професійного підходу при виборі бюстгальтера, помилки загрожують наслідками (детальніше про ризики читайте у нашій статті «Великі груди – обережно!»). Крім кольору та моделі, варто звернути увагу на конструкцію та розмір бюстгальтера. Магазин Бразері, напевно, єдиний магазин в Україні, де консультанти можуть з професійною точністю підібрати правильний розмір бюстгальтера.

Якщо ж ви опинилися в ситуації, коли консультант не здатний вам допомогти через відсутність досвіду і знань у роботі з бюстгальтерами для великих грудей, то радимо виконати такі кроки в примірювальній, щоб ваша покупка бюстгальтера не розчарувала вас згодом.

1) Новий бюстгальтер для великих грудей необхідно застібати на перший ряд гачків (найвільніша утяжка). Це робиться для того, щоб згодом була можливість затягнути пояс на другий і наступні ряди гачків (якщо такі є), оскільки пояси навіть якісних бюстгальтерів на великі груди розтягуються в процесі носіння та прання.

2)Пояс бюстгальтера повинен щільно прилягати до тіла, але не завдавати незручностей і фізичного болю. Лінія пояса бюстгальтера на спині повинна йти під лопатками та строго горизонтально. Затягніть бретелі. Якщо пояс піднімається нагору по спині, візьміть бюстгальтер на розмір менший у поясі, наприклад, об'єм 80 замініть на 75. Дуже важливо підібрати правильний розмір пояса, оскільки саме на пояс бюстгальтера доводиться 80% підтримки великих грудей.

3) Лямки необхідно затягнути в міру, але не перетягувати. На лямки припадає лише 20% підтримки великих грудей, отже, лямки не повинні бути затягнуті настільки, щоб впиватися в шкіру.

4) Кісточка бюстгальтера повинна йти чітко під грудьми, як би окантовуючи її, у тому числі і з боків. Не повинно бути "вивалювання" грудей ні зверху, ні з боків. В іншому випадку збільшуйте розмір чашки, не змінюючи розмір пояса, доки груди не будуть зібрані з боків і не зникнуть «треті груди» зверху.

5) Сполучна тканина між чашками має прилягати до тіла. Якщо цього не відбувається, слід або зменшити розмір пояса, або збільшити розмір чашки. Розмір пояса не варто зменшувати, якщо досягли комфортного рівня утяжки, в такому випадку збільшуйте розмір чашки.

До нас часто звертаються за бюстгальтерами для великих грудей, що зближують груди. Такі бюстгальтери, як правило, більше підійдуть дівчатам з невеликими грудьми, щоб підкреслити її наявність та залучити погляди оточуючих. Великі груди і без того впадає в очі (якщо звичайно її не маскувати різними способами), тому зближення грудей візуально збільшить і без того великі груди. Дуже частою помилкою у дівчат, які прагнуть ефекту зближення є придбання бюстгальтера з чашкою, меншою ніж вимагає розмір грудей. Що відбувається у цьому випадку? Груди, звичайно, не вміщаючись в бюстгальтер, виходять за межі чашки і ось воно - чарівне зближення грудей. Чи варте воно того? Звичайно ж ні. Втрата форми як результат вивалювання грудей, заради їх зближення – надто висока ціна для вашого зовнішнього вигляду.

У магазині Бразері в переважній більшості представлені моделі, в яких можна досягти як ефекту зближення, так і ефекту поділу грудей (правильніший вибір). Однак вибір ефекту залишається за вами, наше завдання надати професійну консультацію та задовольнити ваші потреби, що ми з радістю та робимо кожен день.

Бюстгальтер для великих грудей ви завжди знайдете у Бразері!