Великі груди! Великі розміри? Великі груди! Великі розміри?

Чи вважає ви свої груди великою?

У цій статті мова піде про такі поняття як великі груди, великі розміри та взаємозв'язки цих 2-х понять.

Отже, що таке великі груди або якого розміру повинні бути груди, щоб її сміливо можна було називати великими.

На заході великими грудьми вважається чашка DD (що у конвертації на Європейський розмір еквівалентно чашці Е, п'ятого розміру). Таблиці конвертації розмірів у нас присвячено окрему сторінку.

Магазин Бразері, як ви напевно вже знаєте, пропонує широкий вибір бюстгальтерів, купальників на великі груди, а також еротичну білизну та корсети великих розмірів, у тому числі на великі груди.

Щодо великих грудей, то за відправну точку ми взяли чашку D (четвертий розмір). Якщо ви володарка 4-го розміру грудей, то ви можете сміливо називати себе пишногрудою та вирушати до нас за обновкою для своїх скарбів.

Що таке чашка D (4-ий розмір)? Якщо різниця між обхватом грудей і обхватом під грудьми становить 20 см, то у вас чашка D (4 розмір грудей). Кожні додаткові 2.5 см додають ще один розмір, тобто 22.5 см - чашка E (5-ий розмір), 25 см - чашка F (6-ий розмір), 27.5см- чашка G (7-ий розмір) і.т. д. Темі як визначити розмір бюстгальтера, грудьми присвячена окрема сторінка.

Чи має на увазі великі груди необхідність нижньої білизни великих розмірів? І так і ні. Так, тому що для великих грудей потрібен бюстгальтер великого розміру, і ні, тому що для великих грудей не завжди потрібен, наприклад, корсет великого розміру, тому що вмістивши груди в корсет ви можете не отримати необхідну утяжку в талії.

Що таке величезні розміри? Словосполучення – великі розміри – може викликати різні емоції у різних людей. Великі розміри у когось можуть асоціюватися з чимось незграбним, несмачним, позбавленим привабливості тощо. Однак такі асоціації ні в якому разі не відображають реалії нижньої білизни великих розмірів. Багато виробників нижньої білизни відшивають моделі всіх розмірів, включаючи великі розміри, а деякі спеціалізуються лише на великих розмірах. Дизайн сучасної спідньої білизни великих розмірів викликає захоплення власниць розкішних форм і іноді сіє досаду в інших. Ми нерідко стикаємося з випадками у нашому магазині Бразері, коли відвідувачки зітхають зі словами «Ех, шкода, що немає такого гарного бюстгальтера мого розміру». І справа не в тому, що ми не завезли меншого розміру. Справа в тому, що деякі виробники, як писалося раніше, відшивають тільки на великі груди та/або лише великі розміри. Отже, якщо у вас великі груди, то і бюстгальтер вам треба шукати великого розміру. І нехай вас не лякає слово "великий", яке деякі помилково асоціюють зі словосполученням "зайва вага". Під бюстгальтером великого розміру мається на увазі бюстгальтер із великою чашкою. Ви можете бути дуже стрункою дівчиною з великими грудьми і при цьому носити бюстгальтер великого розміру. У магазині Бразері ви знайдете бюстгальтери великих розмірів та тільки більших розмірів.