Як вибрати купальник?

Купівля купальника є відповідальною і іноді втомлюючою справою, оскільки купальник, як правило, єдине що прикриває і підкреслює ваше тіло на пляжі. Ідеальний купальник – це купальник, який гармонійно доповнює ваш незрівнянний образ. Знайти такий купальник не просто, доводиться обійти безліч магазинів, приміряти неймовірну кількість перш ніж купити купальник , що наприкінці дня валишся з ніг. Поради цієї статті допоможуть вам заощадити час, сили та, можливо, гроші.

Тип додавання визначає форму купальника


Перш ніж приступати до купівлі, необхідно чітко розуміти свій тип додавання і відштовхуватися від розподілу ваги тіла при підборі купальника. Виміряйте свої стегна і груди по найширшому (більш опуклому) колу, а також талію у найвужчому місці. До якого типу складання ви належите?
Груша. Якщо ваші стегна значно ширші за вашу талію і груди, то ваш тип складання, ймовірно, груша.
Яблуко. У випадку, коли талія ширша за стегна і в той же час наближено по колу до обхвату грудей, цей тип додавання називається яблуком.
Форма пісочного годинника або Гітара. Даний тип складання характеризується рівними за значенням обхват грудей і обхват стегон, які у свою чергу істотно ширші за талію. Цей тип статури вважається привабливішим, проти іншими.
Лінійка або банан. Якщо вага рівномірно розподілений з голови до ніг, без істотних відмінностей між шириною стегон, талії та грудей, цей тип додавання називається лінійкою.

Підготовка до примірки купальника


Обов'язково підготуйте тіло до примірки, особливо якщо допомагати у виборі купальника вам буде третя людина. Видаліть волосся, яке небажане для чужого ока. Носіть трусики на примірку. Приміряти плавки потрібно поверх ваших трусиків, для вашої ж гігієни.
Вибрати магазин купальників
Ймовірно, у вашому місті є магазини, що спеціалізуються на продажу купальників, а також магазини, що пропонують купальники великих розмірів . Також ви можете скористатися онлайн шопінгом, однак, у цьому випадку ви повинні бути впевнені у відповідності даної моделі вашому додаванню за допомогою попередньої примірки в бутіку. Врахуйте, що якщо навіть інтернет магазин пропонує «безкоштовний» обмін виробу, що не підійшов за розміром, то це «безкоштовно» вже включено в ціну товару. Безкоштовний сир тільки в мишоловці.

Виберіть колір та матеріал купальника на вашу користь


Основна риса ідеального купальника, полягає у приверненні уваги до ваших виграшних частин тіла. Ідеальний купальник дозволить вам почуватися впевненіше серед «левиць», котрі борються за захоплені погляди чоловіків на пляжі. Зверніть увагу на наступні поради:
- підкреслити виграшну частину тіла використовуйте яскраві кольори та візерунки
- сховати те, чим не можна похвалитися можна однотонним кольором із спектру темних
- для блідої шкіри підійдуть чорний, темно-фіолетовий, синій та бордовий кольори.
-для засмаглої шкіри підійдуть світлі тони, які, як не парадоксально, допоможуть відвернути увагу від того, що вам не подобається
-щоб додати обсяг грудей або стегон, використовуйте рюші в цих областях
-для мінімізації талії, використовуйте цільний купальник зі стислою тканиною в області талії
-не бійтеся купувати роздільні купальники, в яких колір верху і низу відрізняються, навпаки, використовуйте прийом різних кольорів для привернення або відвернення уваги до певних частин тіла

Вибираємо модель купальника


Поради нижче допоможуть вам купити модель купальника відповідно до ваших уподобань до кінцевого результату.
- Відрядний купальник сховає ваш животик, тим більше животик, тим щільнішим має бути тканина в області талії. Однотонні, темні кольори, зі стиснутою тканиною – дієві прийоми.
-Високі плавки, на кшталт моди 1940-х років, також сховають ваш животик. Знову ж таки, використовуйте темні тони зі стиснутою тканиною для додаткового ефекту мінімізації талії.
-Танкіні, навпаки, приверне увагу до вашого живота, оскільки око акцентується на оголеній частині тіла. Якщо ви пишаєтеся своєю талією, більшою ніж грудьми та стегнами, то танкіні для вас.
- Незалежно від кольору, жіночі плавки на кшталт шортиків візуально розширюють ваші стегна. Якщо у вас великі груди, а стегнам не вистачає в ширині, щоб віднести свою статуру до типу пісочного годинника, то плавки шортиками ідеальний варіант.
-Плавки бікіні з високим вирізом візуально витягують ноги. Якщо у вас короткі ноги, поряд із довгим торсом, плавки з високим вирізом – ваш правильний вибір.
-Ліф купальника, що зав'язується за шиєю, як і трикутні топи привертає увагу до грудей.
-Ліф купальника, із зав'язкою спереду між чашками привертає увагу до грудей. Чим більше зав'язки, наприклад із широкої стрічки, виходить чудовий бантик, тим більший ефект візуального збільшення грудей. Також властивість таких купальників зближувати груди грає на користь ефекту великих грудей.
- Бандо топи візуально розширюють грудну клітку. Якщо ви ставитеся до типу додавання Груша, то бандо купальник допоможе підкоригувати пропорції, наблизивши ваш силует до гітароподібного типу. Бандо з рюшами є ще більш дієвим типом топу для візуального збільшення верху.
-Для великих грудей, деякі стилісти, рекомендують використовувати прямі вирізи в області декольте, з широко розставленими бретелями, щоб груди не здавались такими великими. Однак, не всі, у тому числі і наш колектив, вважають, що від великих грудей варто відволікати увагу для створення пропорційності. Великі груди роблять її володарки ефектними, незалежно від розміру талії та стегон, якщо чітко знати як вибрати купальник на великі груди .

Вибирайте купальник згідно з цілями його використання


Безглуздо і марно купувати бікіні зі стрінгами, якщо ви плануєте займатися активним плаванням у басейні, включаючи аквааеробіку. Такий купальник злетить з вас дуже швидко, що зазвичай викликає регіт (іноді захоплений свист у разі ідеальної фігури) з боку оточуючих. Якщо ви не прихильник цілісних купальників (спортивні цільні купальники , тим не менш найкращий вибір для басейну) варто купити танкіні, як більш надійний вибір для басейну, в порівнянні з тонким бікіні. Цілісні купальники можуть бути дуже красивими, коли прикрашені чарівними візерунками з правильним поєднанням кольорів.

Кваліфікований консультант допоможе вам вибрати купальник


Важливо вміти відрізняти кваліфікованого консультанта від просто консультанта. Навіть солідний стаж роботи з купальниками не означає високої кваліфікації. Кваліфікований спеціаліст, не тільки підбере точний розмір, але й конкретно пояснить, чому конкретна модель купальника вам підходить, а інша ні, використовуючи вагомі аргументи, а не припущення. На жаль таких консультантів дуже мало. Не дивуйтеся, якщо після прочитання цієї статті ви будете більш професійно підковані, ніж псевдоконсультанти в бутіках вашого міста.